Szikkasztó akna 1000 L

Használható az esővíztároló tartály után (vészhelyzeti túlfolyó) – ahol a gyűjtőből származó csapadékvíz a túltelítődést megelőzően, a vízelvezető rendszer elemeibe kerül és ezután lassan elszikkad a talajban. Továbbá használható szennyvíztisztító tartályból, vagy biológiai szennyvíztisztítóból származó előkezelt szennyvíz elszikkasztására. Nincs szükség energiaellátásra, csupán megfelelően előkészített és jól áteresztő talajra.

Az ár csak az aknára vonatkozik!

Letölthető dokumentumok

Kategória: Cikkszám: 022-APOLLO-1000L-S
   
Termék megosztása:

További információk

Tömeg 32 kg
Kapacitás

1000 L

Teljes magasság

1250 mm

Szélesség

1400 mm

Hosszúság

1400 mm

Bemeneti átmérő

Ø110/160

Ellenőrző nyílás átmérője

400 mm

Alapozási mélység

1650 mm (az akna aljáról számolva)

Érdekelhetnek még…

Szellőző könyök

Nettó: 8 000 Ft + Áfa
Bruttó: 10 160 Ft

Vízelvezető rendszerekben az egyes vízelvezető szálakat lezáró elemként használják, megkönnyíti az öblítést és biztosítja a rendszer levegőellátását.

Tömítő gumi Ø160

Nettó: 2 600 Ft + Áfa
Bruttó: 3 302 Ft

A csapadék- és szennyvíz tartályokhoz külön kapható tömítő gumi.

Szellőző fej

Nettó: 3 500 Ft + Áfa
Bruttó: 4 445 Ft

A szivárgási rendszer egyes vízelvezető vezetékeit zárja le, megkönnyíti a vízelvezető vezetékek átöblítését és biztosítja a rendszer levegőellátását. A szellőztető gomba a levegőztető csövek védelmére szolgál.

Tömítő gumi Ø110

Nettó: 2 430 Ft + Áfa
Bruttó: 3 086 Ft

A csapadék- és szennyvíz tartályokhoz külön kapható tömítő gumi.